Eestlanna leivaisa lõplikud kaotusnumbrid olid 52:78 (16:28, 11:25, 17:16, 8:19). Anderson viibis platsil 22 ja pool minutit, visates selle ajaga kaks punkti (kolmesed 0/3, vabavisked 2/2), võttes maha ühe lauapalli ning andes ühe korvisöödu.

Ilmselt saanuks Anderson veelgi rohkem mänguaega, kuid kolmanda veerandaja lõpuks teenis ta oma neljanda isikliku vea, misjärel Eesti koondislane mõneks minutiks puhkama toodi. Sealjuures on märkimisväärne, et üks kolmest vilemehest oli eile eestlane Mart Uuehendrik, teda abistasid veel Jelena Tomic (Horvaatia) ja Kate Webb (Inglismaa).

Andersoni koduklubil on nüüd B-grupis kirjas kolm võitu ja kaheksa kaotust, mille tulemusena eelviimasel ehk seitsmendal kohal paiknetakse. Liider Jekaterinburg jätkab üheksa võidu ja kahe kaotusega.