Kohtumist alustas paremini külalismeeskond Cagliari, kes võitis esimese veerandaja 29:23. Suurepärase teise veerandaja tegi hoopis Pallacanestro, kui visati 26 punkti vastaste 9 vastu.

Teisel poolajal vahendas Caglari vahet, kui kolmas veerandaeg võideti 18:15. Kohtumise lõpp kujunes punkt-punkti heitluseks, kusjuures Veideman viskas 15 sekundit enne lõppu sisse kaks vabaviset, mis kindlustasid Pallacanestrole 86:85 võidu.

Meeskonna parimaks tõusnud Veideman viskas 30 minutiga 28 punkti, võttis 3 lauapalli ja andis 2 resultatiivset söötu. Anthony Morse sai võitjate poolelt kirja kaksikduubli, visates 22 punkti ja võttes 16 lauapalli.

Cagliari resultatiivseim oli samuti 28 punkti visanud Anthony Gillespie Miles jr.

Mantova sai seitsmenda kaotuse kõrvale neljanda võidu. Ühe võidu kogunud Cagliari on tabeli viimane.