Martin Müürsepp sai vigastada

 (7)
Martin Müürsepp (TÜ/Rock)
Postimees/Scanpix

TÜ/Rocki liider Martin Müürsepp vigastas eurosarja mängus Samaara vastu oma hüppeliigest ja ei saa väga suure tõenäosusega laupäeval Balti liiga mängus Lietuvos rytase vastu kaasa teha.

Müürsepp väänas oma hüppeliigese välja Samaaraga mängu teisel veerandajal, kirjutab SLÕhtuleht. Rocki peatreener Brazys saatis küll Müürsepa hiljem korra veel platsile, kuid õiget mängumeest enam Tartu meeskonna ühest tugitalast ei olnud.

“See oli õnnetu olukord, põrkasin oma mehega kokku,” kommenteeris Müürsepp. “Ma ei usu, et saan laupäevases mängus Vilniuse Lietuvos rytasega platsile minna.”

74:81 kaotus Samaarale kustutas Rocki lootused eurosarjas alagrupist edasi pääseda. Müürsepp nentis, et vastane oli isegi kaotusseisu jäädes võidetav. “Ent tegime ikkagi liigselt pallikaotusi — lõpus lausa viis tükki järjest. Kõigest, millest mängu eel rääkisime, ei suutnud me kinni pidada. Näiteks sai vastaste väike tagamees oma kolmesed ära panna.”

Lietuvos Rytas võtab Vilniuses Rocki vastu sel laupäeval algusega kell 16:10, 17:00 algab Kalev/Cramo ja Neptunase mäng Kalevi Spordihallis.