Martin Müürsepa Viimase Lahingu treenerid on võitnud sisuliselt kõik tiitlid, mis võita annab

 (5)
KORVPALL
Dušan Ivkovic ja Martin Müürsepp 2003. aastal.FOTO: RAIGO PAJULA

26. septembril Saku suurhallis toimuv sõumäng "Martin Müürsepa Viimane Lahing" toob lisaks endistele tähtmängijatele kohale terve plejaadi praeguseid ja endiseid tipptreenereid. Häid lootse jätkub nii väljakule mängima kui ka väljaku äärde korraldusi jagama.

Vastasvõistkonna Tallinna Kalevi treeneripingil istuvad mehed, kelle käe all pole Müürsepp treeninud, küll aga palliplatsil koos higi valanud või abitreenerina tarkusi ammutanud. Seega peaks Müürsepp tundma kõiki paremaid Kalle Klandorfi ja Alar Varraku käike.

Päevakangelase unelmate meeskonda juhendavad oma ala legendid, kes Müürsepale ta enda nahal korduvalt tõestanud, et ka kivist saab vajadusel vee välja pigistada. Puudu on vaid karmi käega NBA suurkujud Pat Riley ning Don Nelson, kes mõlemad kuuluvad läbi aegade 10 parima NBA treeneri hulka.

Tallinna Kalevi juhendajad:

Treener: Tanel Tein
Treener: Kalle Klandorf
Treener: Alar Varrak

Martini Dream Team-i juhendajad:

Treener: Andres Sõber
Treener: Valdemaras Chomicius
Treener: Stanislav Jerjomin
Treener: Dušan Ivkovic

Seotud lood:

Tänaseks päevaks on Müürsepp ise teist hooaega alustamas peatreenerina (Tallinna Kalev/TLÜ). Kohe pärast Viimast Lahingut algab Paf Eesti-Läti liiga põhiturniir. Talendile kohaselt on Müürsepal esimesest hooajast ette näidata Eesti meistrivõistluste hõbemedal.

Enda kunagiste juhendajate Andres Sõbra, Valdamaras Chomičiuse, Stanislav Jerjomini ja Dušan Ivkoviči hiilgesaavutusteni on noorel treeneril aga veel pikk maa minna.