Pokk on novembrikuisest vigastusest taastumise järel aina paremasse hoogu tõusnud ning oli ka Wasserburgi vastu üks põhitegijaist. Eestlanna viskas 16 punkti (2p 7/3, 3p 4/3, vv 2/1), võttis 5 lauapalli ja jagas kaks resultatiivset söötu.

Pokk on 11 Bundesliga kohtumisega kogunud mänguminuteid keskmiselt ligi 23 ning saanud selle ajaga kirja kesmiselt 6,7 punkti, 2,3 lauapalli ja 0,8 korvisöötu.

Kelternil seisab sel neljapäeval ees tähtis kodumäng FIBA Eurocupi sarjas, kus 1/8-finaali avamängus võõrustatakse Türgi klubi Yakin Dogu Universitesi (BGD).

Belgia tšempionaadil jätkab kaotuseta Castors Braine (13-0). Viimati alistati võõrsil Sint Katelijne 99:83, Merike Anderson kogus 35 minutiga 21 punkti ja 7 resultatiivset söötu.

Itaalia Serie A-s võitis Broni kodus Ragusat 66:53, Maaja Bratkalt 28 minutiga 8 punkti ja 7 lauapalli. Eestlase koduklubi Broni on üheksandal kohal (4-9).