Tarvas võitis esimese poolaja 43:34. Neljanda veerandaja alguses jõudis Kalev viie punkti kaugusele, aga Tarvas suutis vahe kiirelt kahekohaliseks suurendada.

Viimastel minutitel suutsid Michael Buchanani ja Tanel Soku korvid siiski mängu põnevust tuua. 15 sekundit enne lõppu tekkis Kalevil viigivõimalus, aga Karl-Johan Lips andis valesöödu. Lõppskoori vormistas Egert Haller, kes tabas kahest vabaviskest ühe.

Tarvase resultatiivseim oli 24 punktiga võõrleegionär Tommy Hamilton, Rain Veidemani arvele jäi 20 punkti ja 7 resultatiivset söötu. Haller viskas 15 punkti. Kalevi kasuks tõid Sokk ja Buchanan võrdselt 21 punkti. Buchanan sai kätte ka 11 lauapalli.

Tarvas sai ühe kaotuse kõrvale teise võidu, kevadel Eesti meistrivõistlustel teiseks tulnud Kalev/TLÜ on hooaega alustanud kolme kaotusega.