Avaveerandi 25:32 kaotanud Magic keeras mängu saatuse enda kasuks teisel poolajal. Otsustavale veerandile mindi juba Orlando 79:72 eduseisus, kuus minutit enne lõpuvilet oli kodumeeskond kasvatanud oma edumaa juba 97:74-le.

Dwight Howard tõi võitjatele 22 punkti ja 18 lauapalli, Hedo Turkoglu lisas 19 silma ja 11 lauapalli.

Cavaliersi täht LeBron James kulutas eile rohkelt energiat kohtunikega vaidlemiseks ja tabas mängust 10 viset 27-st, kogudes 23 punkti, 8 lauapalli ja 8 resultatiivset söötu.

“Püüan küll vaikne olla ja kohtunike aadressil mitte kriitikat teha,” teatas James pärast mängu. “Samas on väljakannatamatu, et mind lastakse mängu ajal kogu aeg tümitada ja kohtunikud ei tee midagi. Loodan, et tulevikus vilistatakse ära ka vead, mis võivad mängu saatuse meie kasuks pöörata.”

Teises eilses mängus alistas San Antonio Spurs Phoenix Sunsi 114:104. Vabaviskejoonel kõik 18 viset tabanud Manu Ginobili tõi võitjatele 30 punkti.

NBA üldliidrina jätkab tiitlikaitsja Boston (38-9), järgnevad LA Lakers ja Cleveland (35-9) ning Orlando (35-10).