Maailmakuulus Harlem Globetrotters pärast 15 aastat taas Tallinnas!


HARLEM GLOBETROTTERS
Harlem Globetrotters Saku Suurhallis 2002. aasta aprillis.FOTO: RAIGO PAJULA

Eestimaa korvpallisõpru on ootamas suur maiuspala - 15-aastase vaheaja järel esineb 13. märtsil Tallinnas maailma suuremaid spordishow'sid Harlem Globetrotters. Saku Suurhallis aset leidev suursündmus on osa Harlem Globetrottersi 2017. aasta maailmaturneest. Piletid üritusele tulid müüki 3. oktoobri varahommikul.

Viimati andis korvpallitsirkus unustumatu elamuse Eestis 15 aastat tagasi välja müüdud Saku Suurhallis.

Harlem Globetrottersi etendus on kuulsamaid spordishow'sid maailmas, koondades endasse meisterlikke korvpallioskusi ja -trikke ning humoorikat meelelahutust. Nad on esinenud 122 riigis kuuel erineval kontinendil.

Harlem Globetrotters loodi Chicagos 1920. aastatel sootuks teise nime all, et tutvustada USA-s olevat ööklubi. Alles 1941. aastal võeti suund meelelahutusliku programmi pakkumisele. Show's on osalenud ka maailma üks legendaarsemaid korvpallureid Wilt Chamberlain.

Korvpallitsirkuse tegemisi saab jälgida kodulehel aadressil www.harlemglobetrotters.com või Twitteris kasutaja @Globies vahendusel.

Sooduspiletid etendusele on müügil alates 3. oktoobrist kuni 31. detsembrini kõigis Piletilevi müügipunktides. Lisasoodustus on kõigile lastele kuni 14. eluaastani. Vaata Piletilevist!