Rock oli kogu kohtumise tagaajaja rollis. Avaveerandaja järel oldi maas 6:17, poolajaks 25:31 ja kolmanda veerandaja lõpuks 46:55.

Rocki resultatiivseimad olid täna Giorgi Tsintsadze ja Rain Veideman 12 ning Janar Talts 11 punktiga.

Kaotus tähendas Rockile euroteekonna lõppu, sest viiest mängust on saadud vaid üks võit. Edasipääsu kindlustanud Lukoilil on tabelis kirjas neli võitu.

4. veerandaeg:

74:64 Kohtumine on lõppenud ja Rocki euroteekond läbi.

72:59 Eziukwu pealtpanekule vastab Kambala 2+1 rünnakuga. Mängida 1.36.

69:57 Bowman on vabaviskejoonel täpne. Mängida 2.32.

67:57 Leppik eksib kaugviskel ja valusa korviga nõelab vastu James, kui mängida 3.19.

65:57 Lukoili mängu võtab enda peale Bowman, kes paneb pealt ja realiseerib pisut hiljem kaks vabaviset.

61:57 Jamesilt jälle korv, millele Veideman vastab kolmesega. Rock võtab 4.44 enne normaalaja lõppu time-out'i.

59:54 Taltsi kolmene hoiab Rocki lootust elus.

59:51 Allingu realiseerib mõlemad vabavisked. James aga suurendab Lukoili eduseisu taas kaheksale punktile.

57:49 Otsustava veerandaja avab Tsintsadze kolmene. Grusiinile vastab pealtpanekuga Bowman.

3. veerandaeg:

55:46 Taltsilt kahene. Banev tabab kahest vabaviskest ühe. Selle tulemusega lõppeb ka kolmas veerandaeg.

54:44 Bowmani korvi järel realiseerib Eziukwu kahest vabaviskest ühe. Seejärel astub Bowman vabaviskejoonele ega eksi sealt.

50:43 Peterson realiseerib vabavisked, seejärel paneb Eziukwu pealt.

48:41 Kambala saab taas kahest vabaviskest vaid ühe sisse. Eichfussi kahene vähendab tartlaste vahe seitsmele punktile. Veerandaja lõpuni on 3.34.

47:39 Veidemani kahese ja Soku kolmese järel realiseerib Kambala kahest vabaviskest ühe.

46:34 Lukoililt veel neli punkti ja Rock võtab aja maha. Veerandaja lõpuni on jäänud 5.37.

42:34 Jamesi ja Kambala korvide vahepeal on täpne Allingu.

37:32 Stoikovi kahesele vastab Tsintsadze kolmese ja kahesega.

35:27 Teine poolaeg algab Heathi kahe korviga, siis on täpne Allingu.

2. veerandaeg:

Avapoolajal viskas Veideman Rocki kasuks seitse ja Talts kuus punkti.

31:25 Veidemanilt poolaja lõpus Rocki seitse viimast punkti, ent Lukoil viskab pärast seda kolm punkti ja puhkama minnakse bulgaarlaste kuuepunktilises eduseisus.

28:23 Veidemanilt veel üks korv, kuid bulgaarlaste edu suureneb peagi viiele punktile.

26:21 Kamabala toob bulgaarlastele kolm punkti juurde. Sellele vastab aga tabava kaugviskega Veideman.

23:18 Bowman realiseerib vabavisked ja peagi saab samaga hakkama ka Sokk.

21:16 Lukoili time-out ei aita, sest Talts vähendab tartlaste kaotusseisu veelgi. Poolaja lõpuni on 4.58.

21:14 Taltsi kahese järel Avramovilt üks punkt. Seejärel korvid Taltsilt ja Eichfussilt.

20:8 Banev realiseerib kahest vabaviskest ühe, kuid saab lauast palli ja lisab veel kaks punkti. Kolm sekundit hiljem on aga täpne Sokk.

1. veerandaeg:

17:6 Esimene veerandaeg on lõppenud.

14:6 Allingu korvile vastab Kambala.

12:4 Jamesi ja Bowmani tabamuste järel võtab Rock aja maha. Veerandaja lõpuni on 3.45.

8:4 Korvid Kambalalt ja Petersonilt.

4:4 Kambala viib Lukoili ette, Allingu viigistab. Veerandaja lõpuni on mängida 5.41.

2:2 Kohtumise skoori avab Tsintsadze, kui mängitud on ligi minut. Lukoil aga vastab kohe.

Rocki algviisik: Eziukwu, Tsintsadze, Allingu, Leppik, Veideman.

Enne mängu:

Vastaseks FIBA EuroChallenge sarja alagrupiturniiri 5. voorus on mõnevõrra rahvusvahelisema koosseisuga Bulgaaria klubi Sofia Lukoil Academic, kellele kolm nädalat tagasi koduväljakul 72:80 kaotati.

Kõike arvesse võttes on võidulootused väiksed, ent siiski olemas. Lootust annab igatahes teadmine, et viimastes mängudes on näidatud võimet kaotusseisus hakata võitlema- nüüd tuleks lihtsalt algusest peale vastastel pinget peal hoida ja õnne kaasabil ehk suudetakse väike ime korda saata, kirjutab basket.ee.

Mäng algab kell 18.00, Delfi vahendab sündmuste käiku operatiivselt.