Lääne-Virumaa kossuliigas visati võimas punktisumma

 (11)
Lääne-Virumaa kossuliigas visati võimas punktisumma
AFP

Nädalavahetusel Simuna spordihoones peetud Lääne-Virumaa meeste korvpallimeistrivõistluste esiliiga mängus, kus vastamisi olid kohalik Ivax ja Rakvere Tööriistamarket, toimetas maavanem Marko Torm 118:47 võidumängus väljakuperemeeste korvi 53 punkti.

Senine punktirekord on täpsustamata andmetel 65 punkti. Tormi punktisaagist õige pisut vähem – 52 – kogus paar kuud tagasi Martin Murumägi (Ekonet Eesti).

Pidurdamatus hoos olnud Torm, kes armastab tegutseda kossuplatsil jõulise ääre positsioonil, pidi olude sunnil täitma sedapuhku keskmängija ülesandeid. Virumaal samuti pikamaajooksu entusiastina ning Ööjooksu ellukutsujana tuntud maavanem sai ülesannetega hästi hakkama, rassis innukalt nii kaitse- kui ka ründelauas, teenis 27 vabaviset ja realiseeris neist 17.

"Valmistun parasjagu märtsis toimuvaks Pariisi poolmaratoniks ja vigastuse tõttu oli tekkinud paarinädalane sunnitud puhkehetk,“ rääkis Marko Torm. „Küllap organism jõudis selleks üheks korvimänguks taastuda ja end koguda. Tuleb ka vastast kiita, et vaatamata meie suurele ülekaalule lauavõitluses ei murdutud ja mängiti oma mängu innu ja hingega.“