KUULA | Podcast "Pihtas Põhjas": Pärnu Sadama mänedžer Johan Kärp: Leedu tsenter tahtis saada 4000 eurot, ma hakkasin suurest vihast värisema


Korvpalli podcast "Pihtas Põhjas"
Korvpalli podcast "Pihtas Põhjas"Foto: Saate visuaal

Käes on tarkade klubi korvpallisaate aeg! Valminud on kümnes episood podcastist "Pihtas Põhjas".

Saadet veavad spordiajakirjanik Ivar Jurtšenko ja korvpalliasjatundja kõige laiemas tähenduses Gert Kullamäe (praegu ka tegevmängija!). Külalisena on stuudios Pärnu Sadama korvpallimeeskonna mänedžer Johan Kärp.

Räägime kõigest, mis puudutab korvpallimeeskonna mänedžeri tööd. Mille kõigega tuleb mänedžeril tegeleda ja kas väiksematel meistriliiga klubidel on peamiseks murekohaks eelarve kokkuajamine. Johan Kärp on Pärnu meeskonna eesotsas 2017. aasta suvest kui ta võttis teatepulga üle Mait Käbinilt.

Igas saates on ka küsimusmäng ja 50 eurose auhinna paneb välja Sportland. Pane vastus teele e-mailile: pihtaspohjas@delfi.ee. Samale aadressile võib saata ka küsimusi.

Üheksanda saate küsimusmängu võitis fortuuna soosingul Tauno Orumets. Palju õnne! Küsisime, mis aastal tuli Priit Lehismets Eesti meistriks 800 meetri jooksus ja kes oli tea toonane juhendaja-nõuandja. Õige vastus oli 2005. aastal ja nõuandjaks Erki Nool isiklikult. Seekordne küsimus puudutab mõistagi Johan Kärpi.

Kuula ka teisi "Pihtas Põhjas" podcaste SIIT!