KUULA | Podcast "Pihtas Põhjas": erandkorras kaks külalist, kel koondisemänge turjal üle 150! Teemadeks Riia EM, beibed, ülemaksmine ja palju muud

 (5)
Korvpalli podcast "Pihtas põhjas"
Korvpalli podcast "Pihtas põhjas"Foto: Saate visuaal

Käes on tarkade klubi korvpallisaate aeg! Valminud on neljas episood podcastist "Pihtas Põhjas".

Saadet veavad spordiajakirjanik Ivar Jurtšenko ja korvpalliasjatundja kõige laiemas tähenduses Gert Kullamäe. Tõsi, sel korral oli Kullamäe erandkorras eemal ja stuudios võttis ühe külalise asemel istet kaks. Koondisekarjääri lõpetavast kolmikust rääkisid suu puhtaks Janar Talts ning Gregor Arbet. Teemasid oli seinast seina, alates koondise tipphetkedest kuni beibede jutu ja Eesti korvpallurite ülemaksmiseni välja. Ja mõistagi Riia EM 2015, mis siis ikkagi juhtus?

Igas saates on ka küsimusmäng ja 50 eurose auhinna paneb välja Sportland. Pane vastus teele e-mailile: pihtaspohjas@delfi.ee. Samale aadressile võib saata ka küsimusi.

Kolmanda saate auhinna võitis fortuuna soosingul John Smith. Palju õnne! Küsisime, kes kunagistest Jugoslaavia tähtedest, hilisematest NBA mängijatest tegutses 1986. aasta U18 EM-i finaalis Aivar Kuusmaa vastu. Ootasime nelja nime. Õige vastus - Vlade Divac, Toni Kukoč, Dino Rađa ja Aleksandar Đorđević.

Kuula ka teisi "Pihtas põhjas" korvpalli podcaste SIIT!