KURB: Kangur ja Varese jäid Itaalias esimesena play-off ukse taha

Kristjan Kanguri koduklubi kindlustas eurosarjas play-offi koha

Eesti korvpallikoondise kapteni Kristjan Kanguri koduklubi Pallacanestro Varese kaotas täna Itaalia kõrgliigas 79:89 FoxTown Cantule ning jäi esimesena play-off ukse taha.

Pühapäeval valusa kaotuse FIBA Europe Cupi finaalis saanud Varese vajas täna kindlasti võitu ja poolajale mindi veel 39:39 viigiseisul. Kolmanda veerandaja võitis Rocki eurosarja vastane Cantu aga koguni 29:14 ja seda edu enam käest ei lastudki.

Võtjate parimatena viskasid 16 punkti Kyrylo Fesenko ja Walter Hodge. Varese särgis hiilgas 26 silmaga Brandon Davies. Kanguri arvele kogunes 30 mänguminutiga 5 punkti ja 4 lauapalli.

Tänasega sai läbi ka Itaalia meistriliiga põhihooaeg, mille Varese 16 meeskonna konkurentsis 9. kohal lõpetas. Viimasest play-off kohast jäi neid Trento näol lahutama 2 punkti. Varese ise kogus 30 kohtumisega 28 silma, Cantu jäi 24 punktiga 11. tabelireale.