Kohtumine oli sportlikus plaanis pingevaba, sest Real oli juba eelnevalt esikoha alagrupis kindlustanud ja Bayernil puudus variant tõusta viimaselt ehk neljandalt kohalt kõrgemale. Ent mängu võitmise soov oli ikka, eriti Bayerni mängijatel, kes kaks varasemat kohtumist napilt kaotasid.

Real sai kohe esimesel veerandajal väikese vahe sisse (19:13) ning seda hoiti edukalt lõpuni. Bayerni treenerid usaldasid Kullamäed Hispaania suurklubi vastu väljakule 21 minutiks, eestlase arvele kogunes 2 punkti (visked väljakult 1/5), 2 korvisöötu ja 2 lauapalli. Bayerni poolelt oli 25 punktiga üleplatsimees 205cm pikkune Saksamaa passiga Vladimir Pinchuk.

Nii kujunes Bayerni saldoks alagrupis 0-3, korvide vahe -16. Homme mängitakse turniiril 7.-8. kohale, vastaseks Istanbuli Darussafaka. Alagrupi võitnud Real alistas kaks esimest vastast ülisuurelt. Sevilla vastu olid võidunumbrid 88:48 ja Zagrebi Cibona purustati 103:36.