Rekordi ületamiseks on minuti jooksul vaja keskjoonelt tabada viis või enam viset. Tippmarki asuvad jahtima Gert Kullamäe, Aivar Kuusmaa ja Valmo Kriisa.

Peale Eesti A-klassi noormeeste pronksikohtumise teist poolaega, kell 16:55 toimub vaatemänguline  "Olympic Slam Dunk Contest", kus Eesti noormeestega katsub rammu Rocki grusiin Viktor Sanikidze.

Juba kell 17:10 selgitatakse välja osavaim  SEB Meistriliiga korvpallur, kui toimub "SEB Skill Challenge". Oma võimed panevad proovile Eesti osavamad: John Linehan, Georgi Tsindzadse, Raido Roos, Elgar Tamsalu jt.

Eesti täpseima käega  kaugviskaja selgitab "Triobet 3-point shootout". Eelvoorus selgub kolm finalisti. Kas on vastast vanameistrist TÜ/ Rocki kaptenile Gert Kullamäele? Võitu lähevad üritama veel Valmo  Kriisa, Elgar Tamsalu, Raido Roos, Raido Villers, Sven Kaldre, Georgi Tsindzadse, John Linehan ja Kristo Saage.

Kell 18.00 algab poiste A-klassi meistrit selgitav mäng, mille poolajal selgitatakse välja kolme viskevõistluse finalisti seast parim kaugviskaja ning toimub õhtu kulminatsioon - kaugviske maailmarekordi üritus, kus võistlustulle astuvad Eesti täpsemad mehed Gert Kullamäe, Aivar Kuusmaa ja Valmo Kriisa.