Kullamäe: Kaardimängus Kuusmaast vastast pole. Miks peaks väljaku ääres teisiti minema?

 (24)
Aivar Kuusmaa, Kalev Cramo
Foto: Ilmar Saabas

Korvpalli Balti liigas ristuvad laupäeval, 4. veebruaril peatreeneritena esmakordselt Aivar Kuusmaa ja Gert Kullamäe teekonnad. BC Kalev/Cramo - Tartu Ülikooli heitlus peetakse Saku Suurhallis, algusega kell 18. Delfi vahendab sündmuste kulgu operatiivselt.

Üsna värskelt Tartus vägesid juhatama asunud Kullamäe kruvib eeldatava põnevusmängu eel intriigi nii kuis jaksab. "Kuna Kuusmaast kaardimängus vastast pole, siis miks peaks korvpalliväljaku ääres teisiti minema. Halb variant oleks muidugi see, kui hoopis Alar Varrak vastaseid juhendaks. Viimased nädalad on Cramo nõnda toiminud, võib-olla Kuusmaa vaatab ka seekord kohtumist tribüünilt," tögas Kullamäe head sõpra Kuusmaad.

Vähe tõsisemal lainel jätkateks märkis Kullamäe, et Tartul jääb kohtumisest eemale Asko Paade. "Ta treenib praegu teistest eraldi, probleeme valmistab achilleuse kõõlus. Kõik teised on rivis ning lahninguks valmis."

Kalev/Cramol on Balti liigas 10 võitu ja 5 kaotust, võiduprotsendilt hoitakse neljandat kohta. Tartul on vastupidiselt 5 võitu ja 10 kaotust ning koht üheksas. Play-off´i pääsevad põhiturniiri viis paremat.