„Juba enne mängu oli plaan anda puhkepäev Leppikule ja Doroninile ning mängitada nooremaid mängijaid. Nagu lõppseisust näha, said kõik väga hästi hakkama,“ võttis Kullamäe mängu lühidalt kokku.

Tartu Ülikooli Spordihoones peetud kohtumist kontrollis kodumeeskond täielikult. Avaveerandajast peale haarati liidriohjad ning viie mänguminutiga juhiti juba 25:10. Esimesel poolajal heas hoos olnud Asko Paade viskas poolajaga 12 punkti ning poolajavileks oli kodumeeskonna eduseis 64:34. Heast meeskondlikust mängust annavad tunnistust ka 17 esimesel poolajal antud korvisöötu.

Teine poolaeg kujunes suuresti Kristo Saage showks. Teisel mängupoolel täisminutid saanud Saage viskas poolajaga 31 punkti ning tabas kolmeseid 8/12. Hästi toetasid teda ka Paade ja Tanel Kurbas ning rohkelt mänguaega sai oma debüütmängus ka Brett Nõmm. Lõpuvile kõlades võttis Tartu Ülikool kindla 122:72 võidu.

Saage kogus 37 punkti kõrvale ka kolm korvisöötu ja neli vaheltlõiget. Asko Paade arvele jäi 19 ja Tanel Kurbasele 17 punkti. Ligi 26 minutit mänginud Brett Nõmm lõpetas 10 punkti ja kolme korvisööduga. Tartu Ülikoolil said täieliku puhkepäeva Marek Doronin ja Silver Leppik. Valmo Kriisa ja Sten Sokk mängisid kumbki vaid 10 minutit.

Kaheksa mehega Tartusse tulnud Pärnu parim oli Toomas Raadik 18 punkti ja nelja lauapalliga. Elgar Tamsalu arvele jäi 17 ning kolm kaugviset tabanud Taavi Hämarsalule 14 punkti. Pärnul ei teinud kaasa jalavigastust raviv Rannar Raap.

Tartu Ülikoolile oli see võit selle hooaja G4S KMLis 20. ning sellega ollakse turniiritabelis teisel kohal. Järgmine võimalus võidulisa hankida on nädala pärast teisipäeval Valgas.

Enne seda tuleb aga lõpetada selle hooaja Balti liiga mängud ning seda tehakse reedel kodus Rudupise vastu. Kohtumine algab kell 19.00.