Kullamäe ja Drell viskasid NBA skaudi silme all kahe peale 53 punkti!

 (16)
Saksamaa korvpalli esiliiga
Henri DrellFoto: Rauno Volmar

Kristian Kullamäe ja Henri Drell ei suutnud Saksamaa korvpalli esiliigas oma koduklubi Baunachi päästa 112:115 kaotusest Trieri meeskonnale, kuid said siiski protokolli võimsad numbrid. Võitja selgus alles teisel lisaajal.

Kullamäe kogus 41 minutiga 34 punkti, tabades väljakult 21-st viskest 12. Lisaks jäi Kullamäe arvele 3 resultatiivset söötu.

Drell viibis platsil 45 minutit, visates 19 punkti (visked väljakult 22-st 8) ja kogudes veel 7 lauapalli, 6 korvisöötu ja blokeerides 4 viset.

Baunachil on tabelis 5 võitu ja 15 kaotust, millega hoitakse 16 meeskonna seas 15. kohta. 14. positsioon, mis päästaks klubi väljalangemisest, on kahe võidu kaugusel.

MÄNGU PROTOKOLL

Tänasel kohtumisel viibis kohal ka ESPN-i draftiekspret Mike Schmitz, kes kirjutas Twitteris: "Väga hea, et saan lähemalt vaadata Henri Drelli. Arvan, et ta näitas mündi mõlemat poolt. Tema kasvu juures on hea, et ta on võimeline vigadest õppima ja arenema."

Jaanuari alguses käis 18-aastast Drelli vaatamas ka teine ESPN-i draftianalüütik Jonathan Givony, kes teatas sellest oma jälgijaid samuti Twitteris.