Avaveerandi võitis Bamberg 20:16, kuid teisel neljandikul vajutati gaasipedaal korralikult põhja ning poolajaedu oli juba 43:27. Kolmandal veerandil jätkati eriti rünnakul head mängu ning see võideti 27:20. Lätlasest peatreener Ainars Bagatskis lubas viimasel perioodil küll noored mehed platsile, kuid intensiivsus ei vähenenud ning Bamberg teenis kindla võidu, vahendab Korvpall24.

Kõik 12 platsil käinud Bambergi mängumeest kirjutasid oma nime ka skooritegijate lahtrisse: Tyrese Rice tõi 13, Arnoldas Kulboka 12, Elias Harris 10, Cliff Alexander 10, Nikos Zisis 8, Augustin Rubit 8, Ricky Hickman 7, Leon Kratzer 7, Kristian Kullamäe 5, Louis Olinde 4, Stevan Jelovac 3 ja Maurice Stuckey 2 punkti.