16 sekundit enne neljanda veerandi lõppu realiseeris Kotsar kaks vabaviset ja viis South Carolina 79:77 juhtima, kuid üheksa sekundit hiljem tabas Georgia tähtmängija Anthony Edwards omakorda kaks vabaviset ning kohtumine läks lisaajale. Lisaajal viskas eestlane viis punkti ja teenis otsustava vea, kui takistas vähem kui viis sekundit enne lõppu South Carolina 92:90 eduseisul vastaste rünnakul mängujuhti Sahvir Wheelerit, vahendab Korvpall24.ee.

Algviisikus alustanud Kotsar teenis võitjate rivistuses enim mänguaega – 37 minutit – ning sai kirja hooaja kolmanda ja ülikoolikarjääri viienda kaksikduubli, visates 19 punkti (kahesed 8/14, vabavisked 3/4) ja hankides 10 lauapalli (sh 4 ründelauast). Lisaks jäi tema arvele 4 resultatiivset söötu, 2 blokeeritud viset, 3 pallikaotust ja sama palju isiklikke vigu. Ühtlasi oli tegu üheksanda järjestikuse mänguga, kus Kotsar on visanud kahekohalise arvu punkte.