Lõppenud nädalavahetusel kohtus Braine kodus lähima jälitaja Belfius Namuriga ning võitis 89:52 (48:27). Anderson sai 22 minutiga kirja 5 punkti, 4 lauapalli ja 3 resultatiivset söötu.

Turniiritabelis on Braine’i saldo liidrina 19-0, Waregem ja Belfius Namur on kogunud 15-4 ning Sint Katelijne 13-6 ja Spirou Monceau 12-7.

Häid uudiseid saabus nädalavahetusel Rootsist, kus Mirjam Nikolai koduklubi IK Eos Lund lõpetas esiliiga turniiri esikohaga ning läheb nüüd meistriliiga üleminekuturniirile.

Nikolai on mitmes kategoorias esiliiga tipus: punktide osas kolmas (18,5), lauapallide skaalas seitsmes (6,7) ning korvisöötude osas teine (3,9).

Itaalias Lega A2-s mängiv Maaja Bratka koduklubi OMC Cignoli Broni on oma alagrupi kindel liider, jätkades täisedu ehk 24 võiduga. Viimati võideti võõrsil Albinot 77:46, Bratkalt 19 punkti ja 5 lauapalli.

Bratka keskmised näitajad Itaalia tugevuselt teises liigas on 29,4 minutit, 13,7 punkti ja 8,8 lauapalli mängu kohta.

Saksamaa II Bundesliga lõuna regioonis jõudis Liisi Sokmani koduklubi Bamberg kolmandana play-offi (saldo 13-9). Veerandfinaalseeria avakohtumine Heidelbergiga peeti võõrsil ning see kaotati 67:78 (39:37). Sokman tõi naiskonna edukaimana 21 punkti.

Leedu tugevuselt teises ehk Akvileleslygas algas play-off. Ele-Riin Tammiku koduvõistkond Jonava Petrochema (grupis saldo 4-10) kohtub kaheksandikfinaalis DPV-ga (8-4).

Tammiku keskmised näitajad on 23,7 minutit, 10,5 punkti ja 3,8 lauapalli mängu kohta.