Homsesse finaali edenesid TTÜ II Ja KK Viimsi/Kesklinna KK, pronksile mängivad Haabersti ja Viljandi.

Asjade seis enne Final Fouri

KK Viimsi/Kesklinna KK alistas veerandfinaalis mängudega 2-1 Roofix/Põlva. Otsustavas kolmandas kohtumises viskas Kaarel Traumann 22 ning Peep Belbaum 13 punkti. Roofix/Põlva poolel viskas Mairo Padar 21 punkti, vahendab korvpalliliidu koduleht.

KK Viimsi/Kesklinna KK poolfinaalivastane BC Viljandi võitis veerandfinaalis samuti mängudega 2-1 TLÜ/Kalev II meeskonda. Kolmandas otsustavas kohtumises kogus Rauno Meerits 40 minutiga 44 punkti 19 lauapalli. TLÜ/Kalev II poolt viskasid Tiit Talumaa 13 ning Robert Roos 11 punkti.

Play-off'iks teise asetuse saanud, kuid veerandfinaale ilma oma suurima skooritegijata mänginud Iisaku/Toila pidi tunnistama Haabersti SK 73:62 ja 57:54 paremust. Mõlemas mängus viskas Haabersti SK meeskonnas enim punkte Gaspar Bibikov, vastavalt 16 ja 25.

Neljandas veerandfinaalpaaris Keila ja TTÜ KK II vahel läks võitja välja selgitamiseks vaja kolme mängu. Esimene mäng läks Keilale 84:80, teine omakorda TTÜ-le 73:55. Otsustavas mängus võtsid TTÜ mängijad kindla 100:66 võidu. Silver Suurorg tõi võitjatele viimases mängus 22 ja Aleksander Kaabermaa 20 silma.