Korvpalli podcast "Pihtas Põhjas": Kuusmaa teab, kellest saab järgmine Eesti koondise peatreener, Kullamäe viskab kivi ajakirjanike kapsaaeda

 (14)
Korvpalli podcast "Pihtas põhjas"
Korvpalli podcast "Pihtas põhjas"Foto: Saate visuaal

Käes on tarkade klubi korvpallisaate aeg! Valminud on kolmas episood podcastist "Pihtas Põhjas".

Saadet veavad spordiajakirjanik Ivar Jurtšenko ja korvpalliasjatundja kõige laiemas tähenduses Gert Kullamäe. Igas saates on ka külaline, sel korral astub "lavale" Aivar Kuusmaa. Räägime Rapla saagast, Eesti U20 koondisest, Kuusmaa ja Kullamäe kunagistest seiklustest mööda Nõukogude Liidu avarusi ja paljust muust. Lõõpimise käigus selgub, kuidas sai Kullamäest 1993. aastal Kaunase Žalgirise mängija.

Igas saates on ka küsimusmäng ja 50 eurose auhinna paneb välja Sportland. Pane vastus teele e-mailile: pihtaspohjas@delfi.ee. Samale aadressile võib saata ka küsimusi.

Teise saate auhinna võitis fortuuna soosingul Risto Võsaste. Palju õnne! Küsisime, millise tunnustuse pälvis täpselt kolme aasta eest Kalev Kruus. Õige vastus oli Basketballi juubeli ajakirja esikaanele pääsemine. Eesti ainus kossuajakiri, mis algselt kandis nime Basket, tähistas 2016. aasta jaanuaris 10. aastapäeva.

Kuula ka teisi "Pihtas põhjas" korvpalli podcaste SIIT