Pärnakad kontrollisid TTÜ vastu mängides sündmusi esimesest veerandajast peale. Poolajaks oldi peal 45:36 ning otsustava veerandaja eel olid edunumbrid juba 70:51.

Võitjate tulemuslikum oli 23 punkti ning 11 lauapalliga Toomas Raadik, kaksikduubli (14 punkti + 14 lauapalli) sai kirja ka Taavi Hämarsalu. Kaotajate leeris viskas Illimar Pilk üleplatsimehena 24 punkti.

Reedese võiduga Tartu Ülikooli üle liigatabeli etteotsa tõusnud Kalev/Cramo pingutas täna täpselt niipalju kui vajalik oli. Kõik veerandajad võidetu, mitte suure üleolekuga, kuid võideti. Cramo tulemuslikum lõpuks 14 punkti ja 6 lauapalliga Bamba Fall. Tallinna Kalevil tegi kaksikduubli Aleksei Fedortšuk, kes viskas 15 punkti ja hankis 13 lauapalli.