Tarvas alistas 1/8 finaali korduskohtumises Aravetel 109:61 esiliigas mängiva Ambla Spordiklubi. Esimese kohtumise lõppnumbrid olid 112:72. Ülekaal seega mäekõrgune.

Tallinna Ülikool/Kalev alistas koduväljakul märksa tasavägisemas heitluses esiliiga mulluse kolmanda meeskonna Tartu Kalev/Estiko 83:70. Esimese veerandaja kaotas TLÜ/Kalev sealjuures 13:32, otsustava veerandaja eel oldi kaotusseisus 57:59. Üleplatsimehena tõi Reimo Tamm võitjatele 24punkti. Selle paari avamäng Tartus lõppes meistriliiga klubi võiduga 97:86.

Veerandfinaalides kohtuvad:

7. okt BC Kalev/Cramo - KK Pärnu (Pärnus)
8. okt Valga Maks&Moorits - TTÜ (Paide)

7. nov TÜ/Rock - TLÜ/Kalev (Paide)

Veel teadmata kuupäeval Rakvere Tarvas - TYCO Rapla (esialgu oli Tamsalu Los Torosel kirjas kordusmängus 0:20 kaotus, aga uute andmete põhjal kordusmäng siiski toimub. Kuid kellelegi liiga tegemata on see puhas formaalsus, sest Rapla võitis avamängu 95:66).