Kokku kogunes eestlanna arvele 12 punkti. Nädala esimeses kohtumises kaotati 51-63 Tampa Ülikoolile. Rausberg viskas 7 punkti ja võttis maha 4 lauapalli, kirjutab basket.ee

Viive-Kai Rebane viskas oma USA karjääri rekordi 22 punkti (lisaks 11 lauapalli) ja aitas Binghamton Bubercats´il alistada 59-50 New Hampshire. Perioodi teises mängus jäädi aga kõige napimalt 58-59 alla Vermontile. Eestlanna saagiks jäi 18 punkti ja 7lauapalli.

Võit ja kaotus sellel nädalal kogunes ka meie kolmandal USAs õppival ja pallival Sandra Andressonil. 51-48 alistati Emmitsburg ja 54-65 alistuti N.Y. Staten Islandile. Mount St. Mary´s kasuks viskas Eesti koondislane esimeses kohtumises oma USA aja kõrgeimad 25 punkti (lisaks 6 lauapalli), teises 8 silma ja hankis 6 lauapalli.

Valgevene meistrivõistlustel sai 2 võitu (75-54 ja 69-53) BK Olimpia üle Minsk 2006, kuhu kuulub ka Jana Rannaveski. Tema esimeses mängus tõi 8 punkti, teises kahjuks
isiklikku skoori ei avanud.

Soome meistriliigas alistas Lappeenranta Catz 79-40 Äänekosken Huima.Kerttu Jallailt 8 punkti ja 6 lauapalli. 45-51 aga tunnistati
Forssan Alku paremust, eestlannalt 6 punkti ja 3 lauapalli.

Hispaania kõrgeimas liigas sai Valeria Kast enam kui 8 minutiks Joventur Mariana Sóller Bon Dia! eest väljakul, kui alistati 84-75 Extrugasa. Eesti koondise keskmängija viskas 2 punkti ja hankis 3 lauapalli. Turniiritabelis asutakse 9 võidu ja 9 kaotusega 6. positsioonil.

Hispaania tugevuselt 2. liiga B grupis pidi Isolux Corsan Guadalajara 52-80 kaotuse vastu võtma C.B. Uni-Cajacanarias´elt. Eestlanna Mariel Gregor kahjuks ühtegi 5 sooritatud viskest ei tabanud. Lauapalle aga võttis maha 6.