Tarvas kaotas avaveerandi 18:19, kuid läks poolajale punktilises eduseisus. Viimase veerandi keskpaigas läksid hoogu Juris Umbraško, Kaido Saks ja Maris Laksa, tabades nelja minutiga 6 kolmest. Tarvas tegi selle ajaga 18-4 vahespurdi ning tagasi enam ei vaadanud.

Kokku tabas Tarvas 13 kaugviset 30st, Lauvas 21st neli. Meeskonna suurimad korvikütid olid 17 punktiga Umbraško (5 kolmest) ja Reimo Tamm. Mängujuht lisas ka 5 lauapalli ja 6 söötu. Maris Laksa lisas 13 punkti, Raitis Grafs toetas 10 silma ja 7 lauapalliga. Peatreener Andres Sõber jagas mänguaega kõigile. Vastaste parim oli ülemöödunud hooajal Tarvas mänginud Ivars Timermanis 14 punkti ja 6 lauapalliga.

Tarvas alistas poolfinaalis TÜ/Rocki 90:84, Lauvas oli üle Šiauliai Triobetist 82:76.