Kõik kolm NCAA eestlast käisid platsil, Kotsar tegi tubli esituse


Kõik kolm NCAA eestlast käisid platsil, Kotsar tegi tubli esituse
Maik-Kalev Kotsar

Eile käisid platsil kõik kolm üliõpilasliigas NCAA korvpalli mängivat eestlast - Rauno Nurger ja Wichita State said kirja võidu, Maik-Kalev Kotsar (South Carolina) ja Taavi Jurkatamm (San Francisco) pidid leppima kaotusega.

Eestlastest sai kõige enam mänguaega Kotsar, kelle South Carolina pidi aga lisaajal tunnistama 68:72 kaotusega Mississippi State Bulldogsile. Kotsar oli platsil 37 minutit ning kogus selle ajaga 11 punkti ja 7 lauapalli.

Rauno Nurgeri panus Wichita State'i võidumängu SMU Mustangsi üle jäi väikeseks - 10 minutiga ta kätt valgeks ei saanud ning kogus vaid ühe lauapalli ja kaks korvisöötu.

Kõige vähem sai mängida Taavi Jurkatamm, kes sai San Francsico 61:64 kaotusmängus San Diego vastu platsile vaid kolmeks minutiks ning kogus selle ajaga vaid kaks isiklikku viga.

Wichita State on sel hooajal kogunud 23 võitu ja viis kaotust, South Carolina 15 võitu ja 14 kaotust ning San Francisco 17 võitu ja 14 kaotust. Ainsana on hetkel jooksvates edetabelites asetuse saanud Wichita State, keda hinnatakse hetkel NCAA 13. meeskonnaks.