Võitjate resultatiivseimana viskas Nate Robinson (pildil paremal) 19 punkti, Wilson Chandler lisas 18 silma, Rocketsi tulemuslikum oli 20 punktiga Tracy McGrady, vahendab sportnet.ee

Houston, kes pidi teist mängu järjest hakkama saama vigastatud keskmängija Yao Mingita, juhtis kohtumist kuni viimase veerandaja kuuenda minutini, mil New York jõudis 94:94 viigiseisuni, liidriohjad haaras Knicks Chandleri kolmepunktiviskest seisul 97:96.

“Lõpuks ometi suutsime kaotusseisu viimasel veerandajal võiduks pöörata,” lausus AP vahendusel Knicksi treener Mike D’Antoni. “See on juba edusamm.”

Shaquille O’Neal aitas Phoenix Sunsi 103:87 võidule Washington Wizardsi üle, visates kohtumise parimana 29 punkti, Amare Stoudemire arvele läks 22 punkti ja 15 lauapalli, Steve Nashi kontole 14 punkti ja 15 korvisöötu.

Oklahoma City Thunder üllatas koduväljakul New Jersey Netsi, saades kõigest 5000 fänni ees 94:85 võidu. Varem on Oklahoma City kodumänge jälginud keskmiselt 18 000 pealtvaatajat.