KK Hito peatreener: selline võit annab usku, et saame hakkama küll

 (20)
KK Hito peatreener: selline võit annab usku, et saame hakkama küll
KK Hito (sinistes).Foto: Eva Ligi

Täna algasid Eesti meistrivõistlused korvpallis. Õhtu suurimaks üllatuseks võib pidada liiga uustulnuka KK Hito võõrsil saadud võitu TYCO Rapla üle. Ida-Virumaa meeskonna peatreener Priit Sternhof oli kohtumise järel muidugi õnnelik, kiites kogu meeskonda.

"Alustasime mängu hästi. Markus Laanemetsa (12p - toim.) kolmesed hoidsid meid esialgu mängus, teisel veerandajal saime juba kindlust juurde ja suutsime vahe sisse teha," rääkis Hito peatreener peale mängu Delfile.

"Igal perioodil oli mängija, kes suutis meid vee peal hoida. Teisel poolajal aitas kõvasti Siim Laur (26p). Ka pikad tegid oma tööd hästi, ei lasknud Raido Ringmetsal palju pahandust teha korvi all," oli liiga uustulnuka juhendaja selgelt rahul avamänguga.

Sternhof tunnistas, et kerge polnud tänane mäng kohe kindlasti: "Poisid ütlesid riietusruumis veel poolajalgi, et väike närv on sees. Olukorda ei teinud kergemaks ka tulihingeline Rapla publik. Selline võit annab kindlasti juurde nii kindlust kui usku, et suudame mängida võrdselt küll."