Nevežis võitis avaveerandi 23:20, poolajaks oli edu kasvanud kuuepunktiliseks (50:44). Kolmas veerandaeg kuulus aga Rytasele, mille järel juhtisid külalised 73:71. Viimase veerandajaga pani Nevežis siiski oma paremuse maksma ning teenis magusa võidu.

Vahetusest mängu sekkunud Kitsing veetis platsil veidi enam kui 22 minutit, mille jooksul jäi tema arvele 17 punkti. Kolmeseid tabas ta 4/7, vabaviskeid 5/5. Lisaks sai ta kirja kaks lauapalli, ühe bloki, neli isiklikku viga ja kaks pallikaotust. Rytase resultatiivseim oli Christopher McCullough 19 punktiga, sarnaselt Kitsingule tõi 17 silma veel Lukas Uleckas.

Nevežise poolelt viskas Domantas Vilys üleplatsimehena 22 punkti. 18 silma lisasid Vaidas Kariniauskas ja Vaidas Čepukaitis.

Rytasele oli see kõikide sarjade peale juba kolmas järjestikune kaotus. Möödunud nädalal jäi Kitsingu koduklubi Leedus alla Kaunase Žalgirisele. Vahepeal saadi Meistrite Liigas kaotus Peristeri klubilt.