Valga juhtis teise poolaja algul kohtumist enam kui kümne punktilsie vahega, kuid neljanda veerandaja keskel oli seis ühtäkki viigis 59:59. Võõrsil mänginud Valga spurtis veelkord, kuid Pärnu tegutses visalt ja 44 sekundit enne lõppu oli seis taas võrdne 69:69.

Kui mängida jäi 27 sekundit sai rünnakuõiguse Pärnu, aga viskel eksis Mario Polusk. Valga au päästis viimasel sekundil Tarmo Kikerpill. Võitjate parimana viskas Antti Vasar 16 punkti, pärnakatest kogus punkti rohkem Raido Ringmets.

Päeva teises mängus alistas TÜ/Rock Tallinna Kalevi 89:58, poolaeg kuulus tartalstele 44:28. Rocki peatreener Indrek Visnapuu kasutas kõiki 12 mängijat, kes kõik tegid ka skoori. Resultatiivseim oli Timo Eichfuss 13 punktiga.

Tallinna Kalev oli mängul üheksa mehega, kuna kolm ameeriklast sõitsid juba ookeanitaha jõulupuhkusele. Meeskonna tulemuslikum oli 13 punktiga Andre Pärn.