Peristeri võitis avaveerandi 27:22. Teine veerand kuulus juba Rytasele, poolajale mindi 51:51 viigiseisul. Teine poolaeg kuulus aga taas Peristerile. Kolmanda veerandaja järel juhtisid kreeklased üheksa silmaga 80:71, lõpuks võeti juba 18-punktiline võit.

Algviisikus alustanud Kitsing veetis Rytase eest platsil 27 minutit, mille jooksul tõi ta 8 punkti, noppis 3 lauapalli, ent tegi ka 3 pallikaotust. Eestlasel oli täna kehv viskepäev. Seitsmest kolmesest läks sisse vaid üks, kaheseid tabas ta kahest üks. Võistkonna resultatiivseim oli Mindaugas Girdziunas 15 punktiga.

Peristeri poolelt tegi võimsa mängu Steven Gray, kes viskas koguni 39 punkti. Kusjuures kolmeseid tabas korvpallur 10/13. Tre McLean lisas 19 silma.