Trine Kasemägi esindatav Eckerd College kaotas 6. detsembril võõrsil Florida Tech'ile 60:76, olgugi, et poolajal oldi ühega ees. Kasemägi kogus 26 minutiga 11 punkti, (visked 8/4, 3/1, 2/2) lisaks võttis kolm lauda. Tema hooaja keskmised on 22 min, 13,6p, 4,9lp, 1,1rs, tabavus 65%.

Jane Svilbergi Broward College NJCAA liigas võitis novembri lõpus Santa Fe'd 65:60. Kogu Eesti noortekoondiste kadalipu läbi käinud Svilberg tõi ses kohtumises 8p+3lp+3rs. Hooaja keskmised on 8p, 3,9lp (tabavus 45,3%). Homme on Browardi vastaseks College of Central Florida.

Rosemary Rits ja Howard College (NJCAA) jäid 3. detsembril kodus Midlandi ülikoolile alla 53:77. Rits tegi kaasa 14 minutit ja tõi kaks silma, lisaks neli pallikaotust (visked 1/1 ja vv 3/0). 11 mängu hooaja keskmised on tal 7,1p, 4lp (42%). Järgmine mäng on Howardil alles 29. detsembril kodus Mesa Community College'i vastu.