Kas räige ülekohus? Siim-Sander Vene nimetati Žalgirise pettumust valmistanud leegionäride hulka

 (5)
Siim Sander Vene
Siim Sander VeneFoto: Rokas Lukosevicius

Leedu korvpalliportaal avaldas Kaunase Žalgirise viimase kümnendi kõige rohkem pettumust valmistanud mängijate nimekirja, kuhu on sattunud ka kolmel viimasel aastal Eesti parimaks korvpalluriks valitud rahvuskoondislane Siim-Sander Vene.

Kuigi Leedu portaali kohaselt ei olnud Siim-Sander Vene nii kehv mängija kui mõni teine nimekirja pääsenu, oli ta ikkagi klubi jaoks suur pettumus, kuna tema suhtes olid kõrged ootused, kirjutab Korvpall24.ee.

BC Kaunasesse, Baltaisse ja Prienaisse laenule antud Venel oli palju võimalusi oma oskusi näidata ka Žalgirise eest, kuid ta ei suutnud Leedu esiklubi eest särada.

Kaunase Žalgiris investeeris leegionäri küll palju aega ja ressursse, kuid edutult, ning Venest sai hea mängija üksnes keskmise tasemega meeskondade jaoks.

Lisaks Venele on ebaõnnestujatena ära toodud ka lätlane Kaspars Vecvagars, sloveen Aleksandar Ćapin, kanadalane Olivier Hanlan, ameerika-egiptuse päritolu Omar Samhan, horvaat Mario Delaš, mehhiklane Alex Pérez ning jänkid Reeves Nelson, Dee Bost ja Trent Plaisted.

Refereeritud artikli täistekst portaalis Korvpall24.ee