Kaotusseisust välja tulnud Vene ja Canaria tegid kingituse Jõesaare koduklubile


Tenerife Iberostar vs Gran Canaria Herbalife
Siim-Sander Vene (paremal).Foto: Madis Veltman

Hispaania korvpalli kõrgliigas sai raske võidu Siim-Sander Vene koduklubi Herbalife Gran Canaria, kes oli koduväljakul 84:79 parem Zaragozast.

Gran Canaria oli teisel poolajal kolmanda veerandi ajal vahepeal rohkem kui kümnepunktilises kaotusseisus, olles maas 54:65. Neljanda veerandaja alguses oldi veel taga 61:69, aga seejärel tuldi mängu tagasi ja lõpuks võeti 84:79 võit.

Siim-Sander Vene veetis kodumeeskonna eest väljakul 8 minutit ja 59 sekundit. Punktiarvet eestlane ei avanud, statistikasse läks kirja üks möödavisatud kahene ja kaks lauapalli.

Võitjate eest säras Jacob Wiley 27 punktiga, Eulis Baez lisas 12 ja Clevin Hannah 10 silma. Zaragoza resultatiivsiem oli Renaldas Seibutis 14 punktiga.

Gran Canaria võit oli ühtlasi positiivne Janari Jõesaare koduklubile Tenerife Iberostarile. Nimelt on Zaragoza otsene konkurent Tenerifele võitluses play-off koha nimel. Mõlemal meeskonnal on hetkel kogutud 17 võitu ja 16 kaotust. Tenerife hoiab tabelis kuuendat kohta, Zaragoza paikneb üheksandal real. 12. kohal oleval Gran Canarial võimalust play-offi jõuda tänavusel hooajal enam pole.

Standings provided by Sofascore LiveScore