Üleplatsimees oli Milano keskmängija Samuels Samardo 23 punktiga.

Milanol on Itaalia liigas käsil 19-mänguline võiduseeria, mis tagas põhiturniiril otseloomulikult esikoha. Kokku võideti 25 mängu 30st. Tiitlikaitsja Siena sai play-off´ideks teise asetuse 20 võiduga.

Martin Jurtomi koduklubi Brindisi Enel oli 18 võiduga viies. Viimases voorus jäädi võõrsil alla Sassari Banco di Sardegna meeskonnale 78:97, omavahel minnakse koheselt kokku ka veerandfinaalis.

Milano avaringi vastaseks on Pistoia Giorgio Tesi Group, kes tõusis play-off meeskonnaks tänu võimsale põhihooaja lõpule. Pistoial on käsil 5-mänguline võiduseeria, viimati alistati kodus Caserta Pasta Reggia 73:68. Brad Wanamaker panustas võitu 21 punkti.

Itaalia liiga veerandfinaalid mängitakse kolme võiduni. Esimesed kohtumised peetakse 19. mail.