Kalev võitis kõik senised mängud kaotanud grusiinlaste vastu avaveerandi 19:15 ja poolaja 41:30. Kuigi kolmandal veerandil kasvatati vahe korraks juba 14-punktiliseks (51:37), vastas Vita koheselt 13:2 vahespurdiga ja tuli mängu tagasi.

Pingeliselt kulges ka terve otsustav veerandaeg. Poolteist minutit enne lõpuvilet juhtis Kalev veel turvaliselt, 76:67, ent lõpuminuti alguseks vähenes edu neljale punktile. Närvilistel lõpusekunditel sai Kalev siiski raske võidu. Shawn King oskas seejuures viimasel kuuel sekundil neljast vabaviskest kolm mööda visata, grusiinid tõi aga vaid punkti kaugusele nende lõpusekundi tabav kolmene.

Koguni 24 pallikaotust teinud Kalevi parimad olid Rolands Freimanis 20 punkti ja 11 lauapalliga ning Morris Curry 18 punkti ja 9 resultatiivse sööduga. Grusiinidel viskas Omar Thomas 28 punkti ja hankis 12 lauapalli.

13 kaotuse kõrvale viienda võidu teeninud Kalev jätkab 16 klubi konkurentsis 14. kohal. Kõik 20 mängu kaotanud Vita on viimane.