Rait Keerles alustas mängu juba kolmandal sekundil pealtpanekuga, kuid peagi haarasid ohjad leedulased, minnes juhtima 12:6 ja 18:10. Peamiselt tänu Kristjan Kanguri ja Travis Reedi tegutsemisele õnnestus Kalev/Cramol siiski järele tulla ja omakorda juhtida 28:24. Esimene veerandaeg lõppes tänu Gediminas Maceina tabavale kaugviskele BC Šiauliai võiduga 31:29, kirjutab ETVSport.

Teisel poolajal arenes punkt-punkti mäng kuni seisuni 44:44, kui Kalev/Cramo tegi 7:0 vahespurdi. Avapoolaeg lõppes tulemusega 52:46 eestlastele. Koguni 21 punktiga toetas esimesel poolajal omasid Kristjan Kangur. Kümme punkti lisas Travis Reed. Vastaste edukaim oli 12 silmaga Antonio Grant.

Kolmandal perioodil kasvatas Kalev/Cramo edu peagi kümnele punktile. Parimal juhul oli seis 72:57, kui veerandit jäi mängida veel 3.25. Järelejäänud aja jooksul tuli Šiauliai veidi lähemale, kuid enne viimast perioodi oli Kalev/Cramo juhtimas 76:64.

Viimasel veerandajal ei lasknud Kalev/Cramo vastastel enesele enam ohtlikuks saada. Väikseim vahe (80:72) oli 7.21 enne lõppu. Seejärel spurditi see 17-punktiliseks (91:74) ning mängida jäi 3.33. Viimastel minutitel eestlastel lasti leedulastel küll vahet vähendada, kuid võideti siiski 93:80.

Šiauliai on siiani võitnud 7 mängu kümnest, Kalev on 2 võidu ja 7 kaotusega liigas alles 8. kohal.