Laupäeva varahommikul Leetu sõitnud Kalev/Cramo meeskond läks esimesele kontrollkohtumisele vastu kümne mehega. Eemale jäid Martin Dorbek ja Erik Keedus, kes paranevad vigastusest, ning Maksim Salash, kes liitub meeskonnaga hiljem, teatas Kalev oma koduleheküljel.

Mõlemad meeskonnad näitasid, et suvine ettevalmistusperiood on toonud viskekindluse, kuid kaitsemängus õlitatud koostöö veel puudub. Korviderohke esimese veerandaja võitsid võõrustajad seisuga 30:25, kuid poolajaks pääses ette Kalev 52:44. Kolmas veerandaeg kuulus Kalevile tulemusega 28:23 ja mängu lõpuvileks näitas tabloo Kalevi 24-punktilist võitu.

Kalevi parimana tõi Kristjan Kitsing 17 punkti (kolmesed 5/8), Branko Mirkovic lisas 16 ning Ivan Almeida ja Kristjan Kangur mõlemad 14 punkti.