Kalev/Cramo uue välismängija saabumine lükkus edasi

 (18)
Varraku kommentaar
Curtis Stinson
Curtis StinsonFoto: kkcedevita.hr

BC Kalev/Cramo palkas eile 30-aastase tagamängija Curtis Stinsoni. Kui esialgsete plaanide kohaselt pidi ameeriklane saabuma Eestisse juba täna, siis lumetormi tõttu on lennureis üle Atlandi ookeani lükkunud edasi.

Kalevi peatreener Alar Varrak loodab, et Armands Škele asendaja jõuab Tallinna hiljemalt homme õhtuks. Sel juhul saaks Stinson kolmapäevases EuroCupi mängus Skopjega juba mänguvormi selga tõmmata.

"Ma ei saa teda ju kasutada, kui ta astub otse lennukilt väljakule. Enne peab ta vähemalt ühe või kaks trenni meiega kaasa tegema," selgitas Varrak.

Ent millises rollis kavatseb Varrak uut mängumeest kasutama hakata? "Tema trumbid on kaitsetöö ja läbiminekud, sest mingi kuldkäsi ta pole. Stinsoni mänguaeg hakkab sõltuma ikkagi sellest, kuidas ta ennast näitab, ning millise vastasega on parasjagu tegu. Meil on ühtlane koosseis, kindel põhiviisiku mees on hetkel ainult Frank Elegar," sõnas Varrak.

Kolmapäevases Kalevi ja Skopje mängus selgub G-alagrupis viimaseks jääv meeskond, sest hetkel jagavad mõlemad klubid 1 võidu ja 7 kaotusega eelviimast ehk viiendat kohta.