Kalev/Cramo haaras kiiresti eduseisu — 10:3, 12:6 ja 22:15. Veerandi lõpu poole suutis Läti klubi vahe siiski kahepunktiliseks vähendada — 26:24.

Kalevlaste resultatiivseimana on Kevin Lyde visanud juba 12 punkti.

Teisel veerandil kasvatasid kalevlased tasapisi vahet ja läksid vaheajal kümnepunktiliseis eduseisus — 45:35. Lyde oli visanud juba 18 punkti.

Kolmanda veerandi keskel tegi Kalev/Cramo mõjusa 11:0 vahespurdi ja läks juhtima 61:41. Turvalist edu suudeti hoida veerandaja lõpuni — 71:53.

Lyde’i arvel on 21 ja haigusest paranenud John Linehanil 13 punkti.

Viimmase veerandi esimestel minutitel suutis Valmiera vahet mõnevõrra vähendada, kuid kalevlastele jüi kümnepunktiline. Veidi ärevaks läks minut enne kohtumise lõppu, kui Kalev/Cramo juhtis vaid 87:82. Kuid Läti klubi mängijate visked ei tabanud ja kalevlased teenisid BBL-is viie kaotuse kõrvale üheksanda võidu.

Võitjate resultatiivseimad olid Lyde 21, Linehan 17, Nate Fox 14 ja Kristjan Kangur 12 punktiga.

Järgmise mängu Balti liigas peab Kalev/Cramo neljapäeval, 5. veebruaril Kaunase Žalgirise vastu.