Avapoolaega domineeris BC Tarvas, hoides pidevalt mõnepunktilist edumaad. Teisel veerandil juhiti koguni 34:22, aga enne vaheaga suutsid kalevlased vahet vähendanda. Puhkama mindi seisul 39:34.

Tarvase resultatiivseim on Reinar Hallik 13 ja Kalev/Cramol Charron Fisher 14 punktiga.

Kalevlastel on kõvasti probleeme kolmestega - Arbet on uhanud mööda kõik neli katset, Akognone on tabanud neljast ühe.

Kolmandal veerandil tõusis põhitegijaks Fisher, kellel on koos juba 25 punkti.

Viimasel veerandil suutsid kalevlased edu kindlalt hoida ja tüürisid mängu võidusadamasse.

Fisher kogus lõpuks 33 punkti, kahepunktiviskeid tabas ta 16-st 14. Keerles lisas võitjate kaukasse 23 punkti ja 11 lauapalli. Kaotajate resultatiivseim oli Reinar Hallik 22 punktiga.

Kohtumise statistika on SIIN

Turniiritabelit näed SIIT

Eellugu:

Äsja uue peatreeneri - Alar Varraku - saanud BC Kalev/Cramo ja Rakvere Tarvas on tänavuste meistrivõistluste raames juba korra kohtunud, vahendab basket.ee

11. detsembril toimunud põnevusmängus alistas BC Kalev/Cramo Rakvere spordihalli kogunenud täismaja ees Tarvase 91:87.

Kui Kalev/Cramo tuleb mängule uue peatreeneriga, siis Rakvere Tarvase rivistuses peaks esmakordselt platsile jooksma ekstartlane- Sven Kaldre.

Viie tagamängijaga Rakvere Tarvas on 13 võidu ja viie kaotusega heas hoos ja väsimuse märke ei paista veel kusagilt. Viimases meistriliigakohtumises Kuremaa vastu, tegid Tarva mängijad käesoleva hooaja punktirekordi.

Kohtumine algab kell 19.00 Rakvere Spordihallis.