Avaveerandil tegutsesid pisut kindlamalt Üllar Kerde hoolealused, kes juhtisid 10 minutilise mängu järel 20:15. Poolajaks lõpuks suutis Kalev/Cramo mänguseisu enda kasuks pöörata, kuid seda minimaalse eduga 43:42.

Kalev/Cramo avapoolaja suurim skooritegija oli 14 punktiga Gregor Arbet, Rait Keerles viskas 13 punkti. TTÜ/Kalevil paistis 12 punktiga silma Illimar Pilk.

Kolmanda veerandaja lõpuks olid Kalev/Cramo edunumbrid 67-59, kuid mäng ei olnud kaugeltki tehtud. Kolm ja pool minutit enne normaalaja lõppu juhtis Kalev/Cramo 76-70 ja võimalus kohtumine enda kasuks pöörata tundus olevat veel mõlemal meeskonnal. Aivar Kuusmaa hoolealused tegid aga lõpuminutitel 12-3 spurdi ja nii võitis Kalev/Cramo numbrite järgi hinnates üsna kindlalt 88:73.

Üleplatsimees oli 23 punktiga Gregor Arbet, kes viiest kaugviskest tabas neli. 19 punkti lisas võitjatele Rait Keerles.

Eelinfo:

Kalev/Cramo on meistriliigas võitmatuna püsinud seitse järjestikust kohtumist. Viimati tunti kaotusekibedust 5. oktoobril, kui võõral väljakul tunnistati Rakvere Tarvase 88:90 paremust, kirjutab basket.ee.

TTÜ/Kaleviga on tänavusel hooajal kohtutud kahel korral ja mõlemas omavahelises kohtumises on vastaste selg prügiseks tehtud - oktoobris 77:62 ja detsembris 95:75.

TTÜ/Kalev lõpetas 2010. aasta kaotusega, kui koduplatsil häviti just BC Kalev/Cramole. Enne seda oli 12-st kohtumisest võidetud koguni 11.