Kalev/Cramo lõi käed Tanel Sokuga

 (22)
Tanel Sokk
Tanel SokkFoto: Anni Õnneleid

Augusti alguses sai selgeks, et kolmel hooajal BC Kalev/Cramo meeskonna värve esindanud Sten Sokk jätkab oma korvpallurikarjääri Kreekas, liitudes sealse esiliigaklubi Saloniki Iraklisega. Vaatamata sellele ei jää Soku nimi Cramo fännidele ja poolehoidjatele võõraks, sest klubiga taasliitub viimati 2013/14 hooajal Tallinna esindusmeeskonnas mänginud tagamängija Tanel Sokk.

Viimased neli hooaega Tartu meeskonda esindanud 33-aastane ja 188 sentimeetri pikkune endine Eesti koondise tagamängija liitus esmakordselt Kalev/Cramoga 2006/2007 hooaja alguses. Pärast nelja eemal oldud aastat on taas käes aeg BC Kalev/Cramo särk selga tõmmata ning alustada oma üheksandat hooaega endise koduklubi rivistuses, teatas Kalev oma Facebooki lehel.

"Möödunud hooaja statistika näitab, et Sokk on siiani oma parimate päevade headuses! Kohalikus meistriliigas 29 mängu mänginud kogenenud tagamängija veetis platsil keskmiselt 30 minutit, visates keskmiselt 11,9 punkti, jagades 5 resultatiivset söötu ja võttes 2,1 lauapalli. Balti liigas, kus Tartu meeskond lõpetas Tanel Soku juhendamisel kõrgel kolmandal kohal, olid vastavad statistilised näitajad 9,3 punkti, 4,6 söötu ja 2,1 lauapalli," seisab Kalevi teataandes.