Tallinlaste resultatiivseimad olid Travis Reed 20, Marlon Parmer 17 ja Martin Viiask 12 punkti. Reed võttis ka kaheksa ning Viiask seitse lauapalli.

Kohtumine algas tallinlastele kehvasti. Kui mängitud oli vaid poolteist minutit, juhtisid leedulased 9:0. Viiendaks minutiks oli seis 17:3 ja esimesele puhkepausile mindi Šiauliai 25:13 dikteerimisel.

Teisel veerandajal juhtisid väljakuperemehed 29:17 ja 35:25, kuid Parmeri kaheksa punkti vähendasid tallinlaste kaotusseisu 33:35-le. Vaheajale mindi Šiauliai 41:38 eduseisul.

Kolmandat veerandaega alustasid tallinlased hästi ning läksid Parmeri lähiviskest 42:41 juhtima. Seisult 47:47 spurtisid võrustajad aga ette 56:49 ja juhtisid kolme veerandaja järel 69:60.

Neljas veerandaeg oli vaid lõppseisu vormistamine. Šiauliai juhtis 73:63, 78:67, 84:69 ja võttis 93:82 võidu.

Kalev/Cramo on nüüd Balti liigas kaotanud kõik kolm kohtumist. Šiauliail on kirjas neli võitu ning üks kaotus.