Kalev/Cramo kaotas esimese veerandaja 20:26, poolaeg lõppes vastaste eduseisul 51:43. Kalevi suurim skooritegija oli avapoolajal 11 punktiga Gregor Arbet, vastastel säras 18 punktiga Martins Laksa.

Kolmanda veerandaja järel juhtis Ventspils 71:60, kuid Eesti meisterklubi oli otsustaval veerandil hoopis ise lähedal võidule. Kui normaalaega jäi mängida 50 sekundit oli Kalev/Cramo peal 89:85, kuid edu hoida ei suudetud.

Ventspils alustas enda viimast rünnakut 87:89 kaotusseisust, aga siis tabati nurgast kolme ja samal ajal tegi Gert Dorbek kõrvalolukorras ebasportliku vea. Kolmene luges, pluss kaks vabaviset veel otsa. Kalev/Cramo sai küll veel võimaluse rünnakuks, kuid Gregor Arbeti kolmene ei tabanud.

Arbet kogus üleplatsimehena 22 punkti (kolmesed 4/7), Gert Dorbek lisas 12, Frank Elegar 11 ja Bamba Fall 10 punkti. Fall sai lisaks kätte 7 lauapalli ning pani 3 kulpi.

Võitjate suurim skoorija oli 21 punktiga Martins Laksa. Ventspilsi meeskond tabas kamba peale kaugviskeid 70 protsendilise täpsusega (11/16).