Vahe kärises suureks juba teisel veerandil, kui kaevlased suutsid visata vaid kümme punkti ja jäid 32:58 kaotusseisu.

Idaliigas võiduta jätkava Kalevi tulemuslikumad olid Rait Keerles 20 ja Gregor Arbet 16 punktiga. Michael Dunigan lisas 11 silma.

Mängu käik
:
Zalgiris - Kalev/Cramo 101:83 (28:22, 58:32, 81:60)

IV veerand:

101:83. Kalev kaotas 18 punktiga.

96:73. Klimacicius tabab vabaviske. Kaks ja pool minutit mängida.

92:71. Keerles jõuab 12 punktini. Kolm ja pool minutit lõpuni.

91:69. Kõik kolm kaugviset tabanud Jankunas on toonud 17 punkti.

87:64. Järjekordne leedukate kolmene. Zalgiris on tabanud 23-st kaugviskest koguni 14 (60%).

84:64. Sokk vähendab vahet.

III veerand:

81:60. Kolmas veerand on lõppenud. Kalevi resultatiivseim on 16 punkti visanud Arbet.

77:52. Kaks minutit jääb mängida.

72:43. Vahe juba 29 punkti. Pool veerandajast saab mängitud.

66:43. Toome toob oma üheksanda punkti.

60:34. Arbet toob kaks punkti, tabades vabavisked.

II veerand:

58:32. Avapoolaeg on lõppenud.

56:28. Kalev pole kuus minutit ühtegi punkti visanud! Leedukad on selle ajaga kogunud 21 silma...

55:28. Watson toob oma 15-nda punkti.

49:28. Leedukad on teinud 14:0 vahespurdi! 3.45 mängida.

42:28. Watson surub palli korvi.

40:28. Vahe juba 12 punkti.

37:28. Vahe käriseb taas suureks. Kolm minutit mängitud.

28:24. Dunigan tabab kaks vabaviset.

I veerand:

28:22. Avaveerand on lõppenud.

28:17. Leedukatelt kolmene. Kaks minutit jääb mängida.

--------------------

Kohtumine pole alanud. Rahvast koguneb halli rohkelt ja ei saa öelda, et Idaliiga mäng Kalev/Cramoga jätaks leedulased ükskõikseks. Paarikümne pealine Kalev/Cramo fännklubi on ka kohal.

Eelinfo:

Täna hommikuse kerge visketreeningu järel sai selgeks, et kergete vigastustega kimpus olevad Rait Keerles ja Gert Dorbek ikkagi mängivad.

"Keerles alustab algviisikus, Dorbekut proovin samuti," kinnitas Kalev/Cramo peatreener Aivar Kuusmaa Delfi Spordile.

Eelseisev vastasseis Žalgirisega on Kalev/Cramole VTB liigas kolmandaks mänguks. Seni on saadud kaks nappi kaotust. Riia VEF´ile jäädi alla 69:70 ja Poola meistrile Asseco Prokomile 58:64. Leedu tippklubil on kirjas kaks võitu, Riia VEF´i ja Moskva oblasti Himki üle.