Enne viimast veerandit oli veel mäng viigis 48:48. Kalevi resultatiivseim oli Rait Keerles 11 punktiga. Reimo Tamm ja Gert Dorbek lisasid mõlemad üheksa silma.

Mängu käik:

Kalev/Cramo - Prokom 58:64 (18:24, 34:33, 48:48)

IV veerand:

58:64. Kalev kaotas mängu kuue punktiga.

56:61. Poolakad tabavad valusa kaugviske, mis võib olla otsustav. 56 sekundit lõpuni.

55:58. Kalev kolmega taga ja poolteist minutit mängida.

55:56. Vahe vaid üks punkt! Kalev kasutab maa-alakaitset. Mängida jääb neli minutit.

51:56. Nelja minutiga Kalevilt vaid kolm punkti.

51:54. Kalevil taas väike mõõn.

51:48. Arbet tabab kaugviske.

III veerand:

48:48. Kolmas veerand lõpeb viigilise tulemusega.

45:47. Prokomilt juba 9:0 vahespurt ja Kalev neli minutit punktita.

45:42. Kalev ei saa kaks minutit ühtegi punkti.

45:38. Keerleselt üheteistkümnes punkt ja vahe juba seitse punkti!

43:38. Dorbek realiseerib Krabbendami hea söödu.

36:35. Dorbek toob kaks punkti.

II veerand:

34:33. Kalev võidab avapoolaja ühe punktiga. Prokom võitis avapoolajal lauavõitluse 20:17, kuid jäi visketabavuses Kalevile alla (kahesed vastavalt 45 ja 57%, kolmesed 21 ja 25%).

34:33. Keerles tabab ühe vabaviske kahest.

33:31. Arbet viib Kalevi juhtima.

31:31. Kalev/Cramo jõuab viigini. Kodumeeskonna kolmesed siiani vaid 3/13 (23%).

27:31. Tamm on toonud Kalevi resultatiivseimana seitse punkti.

23:29. Arbetilt oluline kolmene ja Kalev on mängus tagasi.

18:26. Poolakad teevad eduka kiirrünnaku.

I veerand:

18:24. Prokom võidab avaveerandi kuue punktiga.

13:17. Krabbendam toob kaks punkti ja jõuab oma viienda punktini.

8:14. Wilks tabab kaugviske ja vahe käriseb kuuele punktile.

8:11. Pool veerandajast on mängitud.

4:6. Poolakad on pääsenud juhtima. Kalevi punktid Dorbekult ja Tammelt. Mängitud kolm minutit.

2:0. Kalevi mänguskoori avab Rait Keerles.

Kalev alustab viisikuga Dorbek, Tamm, Arbet, Keerles, Toome.

-----------------

Mõlemad meeskonnad alustasid tänavust hooaega kaotusega. Kalev/Cramo jäi kodus viimasel sekundil ühe punktiga alla Riia VEF-ile, mullu Euroliigas veerandfinaali jõudnud Asseco Prokom pidi võõrsil tunnistama Mariupoli Azovmaši paremust, kuid alistas seejärel VEF-i.