Josh Boone hiilgas 20 punkti ja 14 lauapalliga, lisaks temalt 3 korvisöötu ja 3 vaheltlõiget, vahendas Kalev/Cramo oma Facebooki leheküljel. Brandis Raley-Ross lisas 18, Gregor Arbet ja Marco Killingsworth 13 ning Martin Dorbek 11 punkti.

Mullu Soome meistrivõistlustel põhiturniiri võitnud ja lõpuks pronksiga leppinud Kotka meeskonna parimad olid Alex Herrera 18 ja Lamb Autrey 17 punktiga.

Mängu algus sujus paremini vastastel, kes võitsid avaveerandi 24:20. Teise veerandaja keskpaigaks oli tablool viik 28:28, siis aga järgnes kalevlaste vägev 19:7 vahespurt, misjärel vahe kärises kahekohaliseks ning teine poolaeg kuulus juba täielikult Kalevile. Statistikas torkas enim silma Kalevi vägev tahtmine võõras lauas möllata, kätte saadi 17 ründelauda (vastased – 9). Lähivisete tabavus oli Kalevil 60%, vastastel alla 40%.

Homme kohtub Kalev/Cramo Loimaa Nilan Bisonsiga, konkurendiga VTB Ühisliigast.